Bollywood Bilgi Paylaşım Platformu

Bollywood.com.tr'ye Hoşgeldiniz.Üye olmak için ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

GENEL SOHBET
Yardım Kullanıcılar
  • Şu an sohbet eden bulunmuyor.

Merhaba Duygu ben

Kingkhanlove

Yeni Üye
    Son anda ekleme sansım oldu ama umarım kabul olunur☺️ben 89 İstanbul doğumluyum tek çocuk oldugum ismim gibi dısarı göstermesemde fazla duygusalım içten içten. Sanırım 14 15 yaşlarımdaydım televizyonda bir bollywood sahnesi izledim basrol erkegın bakışlarından çok etkilenmiştim o yaslardan beri aslında hep aklımda bolly takip etmek vardı sonra tesadüfen barfi ve pk ile tanıstım. yıllar sonra anladım ki etkilendiğim o gözlerin sahibi Ajay Devgan mış 2 sene önce ise tamamen bolly fanı oldum ilk Tamasha yı izledim büyülendim sanırım kendi hikayame benzettim biraz ae dil muskhıl izlerken 10 saniyelik karede kralı tanıdım ve kimi izlesem gözüm hep onu arar oldu ☺️☺️sonrası malum ben kral fanıyım kral gibi bir kral görmedim başka ☺️ anuskha sharma beni en etkileyen bayan aktör ranbir kapoor ve ilginç tir vijay sethupathi yi de çok seviyorum 2 tane evladım var fırsat buldukça bolly ile ilgili ne var sa izliyorum herkesi de bu büyüye davet ediyorum sevgiler..

KADİR

ADMİN
    Yönetici
    Site Kurucu
    Hoşgeldin aramıza ne güzel bir tanışma hikayesi 🥰