Bollywood Bilgi Paylaşım Platformu

Bollywood.com.tr'ye Hoşgeldiniz.Üye olmak için ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

GENEL SOHBET
Yardım Kullanıcılar
  • Şu an sohbet eden bulunmuyor.

Merhabalar, Selamun aleyküm ve namaste🙂

Merve

Yeni Üye
    Ben Merve. Bu sektörde sevdiğim takip ettiğim birçok aktör aktris var lakin en sevdiğim Srk. Yıllar yıllar önceydi 3İdiots filmini getirmişler CD de arkadaş diyor ki şimdi Emirkan çıkacak izle çok tatlı 😃 izledik sonra ben de düştüm Bollywood batağına yıllardır takip ederiz.
    En sevdiğim filmlerden ilk 5 i:
    Lagaan , My Name is Khan, Veer Zaara, Highway , Guzaarish.

Son düzenleme:

KADİR

ADMİN
    Yönetici
    Site Kurucu
    Ve aleyküm selam merve hoşgeldin :D çok kısa bir tanıtım olmuş şöyle daha detaylı anlatsanda bilsek merak ediyoruz böyle kısa yazanların hikayelerini :D

ŞenBülbül

Yeni Üye
    Ben Merve. Bu sektörde sevdiğim takip ettiğim birçok aktör aktris var lakin en sevdiğim Srk. Yıllar yıllar önceydi 3İdiots filmini getirmişler CD de arkadaş diyor ki şimdi Emirkan çıkacak izle çok tatlı 😃 izledik sonra ben de düştüm Bollywood batağına yıllardır takip ederiz.
    En sevdiğim filmlerden ilk 5 i:
    Lagaan , My Name is Khan, Veer Zaara, Highway , Guzaarish.
    Bu Merve benim bildigim Merve mi onu bile anlayamadım. :( Ama benim bildiğim Merve bu kadar kısa yazmaz sanki. 🤔