Bollywood Bilgi Paylaşım Platformu

Bollywood.com.tr'ye Hoşgeldiniz.Üye olmak için ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

GENEL SOHBET
Yardım Kullanıcılar
  • Şu an sohbet eden bulunmuyor.

Selam ben Feyzanur 👋🏻

Feyzadilruba

Yeni Üye
    Herkese selam ben Feyzanur 22 yaşındayım. Ankaralıyım. Şuan üniverste sınavına hazırlanıyorum. Bollywooda 2013 yılında My Name Is Khan filminin tv de yayınlanması ile başladım. Ama küçükken de ailemle çeşitli bollywood filmleri izlemiştim hatta ilk izlediğim bollywood filmi Taare Zameen Par filmidir. 2013 yılında Mnik filmini izleyince Shahrukh Khan'ı gerçekten hasta sanıp araştırmıştım. 😁Araştırınca öğrendim ki aslında oyuncuymuş. Sonra onun bir kaç filmini daha izledim. Hayran oldum ♥️Sonra 2015 yılında şans eseri Bollytürk Facebook grubunu keşfettim ve bollywood serüvenim tam manası ile başlamış oldu.
    En sevdiğim bay aktörler tabiki bollywooda tam manasıyla baslamama sebep olan "kralım Shahrukh khan". Diğer sevdiğim bay aktörler; Ranbir Kapoor, Ranveer Singh, Aamir Khan, Shahid Kapoor.
    Bayan aktörler; Kajol, Anushka Sharma, Deepika Padukone, Kriti Sanon, Alia Bhatt, Katrina Kaif. En sevdiğim filmleri gelirsem çok fazla var hepsini saysam destan olur ama hiç değişmeyen 7 filmimi burada sayabilirim.
    1. MY NAME IS KHAN 2. BARFI
    3. Kuch kuch hota hai 4. Ae dil Hai Mushkil
    5. Kabhi Khushi Kabhi Gham 6. Ram-leela
    7. Bajrangi Bhaijaan.
    Izlemeyi en çok sevdiğim müzik klibi ise Kuch kuch hota hai filminin Yeh ladka hai deewana. 😊

ŞenBülbül

Yeni Üye
    Herkese selam ben Feyzanur 22 yaşındayım. Ankaralıyım. Şuan üniverste sınavına hazırlanıyorum. Bollywooda 2013 yılında My Name Is Khan filminin tv de yayınlanması ile başladım. Ama küçükken de ailemle çeşitli bollywood filmleri izlemiştim hatta ilk izlediğim bollywood filmi Taare Zameen Par filmidir. 2013 yılında Mnik filmini izleyince Shahrukh Khan'ı gerçekten hasta sanıp araştırmıştım. 😁Araştırınca öğrendim ki aslında oyuncuymuş. Sonra onun bir kaç filmini daha izledim. Hayran oldum ♥️Sonra 2015 yılında şans eseri Bollytürk Facebook grubunu keşfettim ve bollywood serüvenim tam manası ile başlamış oldu.
    En sevdiğim bay aktörler tabiki bollywooda tam manasıyla baslamama sebep olan "kralım Shahrukh khan". Diğer sevdiğim bay aktörler; Ranbir Kapoor, Ranveer Singh, Aamir Khan, Shahid Kapoor.
    Bayan aktörler; Kajol, Anushka Sharma, Deepika Padukone, Kriti Sanon, Alia Bhatt, Katrina Kaif. En sevdiğim filmleri gelirsem çok fazla var hepsini saysam destan olur ama hiç değişmeyen 7 filmimi burada sayabilirim.
    7. Bajrangi Bhaijaan.
    Izlemeyi en çok sevdiğim müzik klibi ise Kuch kuch hota hai filminin Yeh ladka hai deewana. 😊
    Merhaba Feyza. Aferin aferin siz Srk'u sevin Aamir bana kalsın :D

Muallime35

Yeni Üye
    Herkese iyi geceler. Birkaç gündür uğraşıyorum ama tanışma bölümüne bir türlü yazmayı başaramadım Kadir Bey☺️ Umarım bu sefer doğru yere yazabilmişimdir. Öncelikle böyle bir siteye üye olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İsmim Zühre. Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim ;fakat hala atanamadım. Bolywood sevgisi bende bir arkadaşım vasıtası ile başladı ve gün geçtikçe artarak devam etti. Bu harika dünyaya adım atmam Madhubala dizisi ile başladı. Sonrasında Sensiz Olmaz ile devamı geldi. Bu dizileri izlemek, benim filmlere de yönelmemi sağladı. Ghajni ile başladığım ve sonrasında izlediğim bazı filmlerden sonra artık Bollwood filmi seyretmek benim vazgeçilmezim oldu.. Filmleri izlerken Hintçeye de ayrıca ilgi duymaya başladım. Bunun devamında da Hint yemekleri geldi tabi.(iki kez jalebi yaptım ☺️) Ailecek Shah Rukh Khan hayranıyız . Vidya Balan ve Tabu'yu izlemek de bana büyük keyif veriyor. İsmini sayamadığım ama sevdiğim pek çok sanatçı da var aslında bu listenin içerisinde.. Gerek dizileri gerekse filmleri ile beni bambaşka dünyalara götüren ve içimi güzel hislerle dolduran Bollwood ve tüm sanatçılara iyiki varlar diyorum..

KADİR

ADMİN
    Yönetici
    Site Kurucu
    Zühre hanım hoşgeldiniz aramıza 🤗 sizin gibi değerli hocalarımızında aramızda olması bizi çok mutlu ediyor 🥰

Muallime35

Yeni Üye
    Zühre hanım hoşgeldiniz aramıza 🤗 sizin gibi değerli hocalarımızında aramızda olması bizi çok mutlu ediyor 🥰
    Çok teşekkür ederim Kadir Bey güzel sözleriniz için ☺️. İnanın ben de sizlerle bir arada olmaktan, güzel paylaşımlarınızı, ve tüm değerli Bolywood severlerin yorumlarını okumaktan çok mutluyum. Sizler de iyiki varsınız..

Yasmina.s7

Yeni Üye
    7. Bajrangi Bhaijaan.
    Ne güzel ya vallahi sevdiğimiz aktör ve aktrisler aynı çoğu kişi katrina hele de alia sevmez ben ikisini de çok seviyorum. Deep zaten favorim. En sevdiğim filmler neler diye düşünüyorum bir türlü liste yapamıyorum yaa :) bu arada hoş geldin