Bollywood Bilgi Paylaşım Platformu

Bollywood.com.tr'ye Hoşgeldiniz.Üye olmak için ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

GENEL SOHBET
Yardım Kullanıcılar
  • Şu an sohbet eden bulunmuyor.

Tanışma

Kadriye 2806

Yeni Üye
    Merhaba ismim Kadriye Ankara'da yaşıyorum yas35 haritaciyim, Hint filmine çok eskiden 90li yılların gazetede avare CD sini alıp izleyerek adım atmıştım aslen,ama internet bu kadar yaygın değildi,sonra youtubede kısa videolara denk gelirdim ama pek bakmazdim,6yil önce herkes demeyeyim de büyük çoğunluk gibi bir garip aşk dizisiyle merak saldım müzikleri hoşuma gitmişti müzikleri (Hint müzikleri ile 26kilo🙈 gitmişti)kurcalarken bollyturk sayfasını keşfettim baktım önceleri biraz güvensiz katıldığım sayfa baya düzgün saygı sınırı içinde herkes film öneriyor aklımıza takılanlar cvplaniyor arada Hint cilt güzellik tarifi derken kızlar watsap grubumuz oldu toplasip amirkhan filmine gittik tabi piknikler felanda oldu ama küçük cocuklarim olunca katılamadım ama hiç kopmadim ,adminler saygılı film öneren arkadaşlar felan çok güzel bir bağ vardı,ama bu bağı sayfa yöneticimiz çok iyi koruyordu ve kimsenin de gözünün yaşına bakmazdi işte abla abi kardeş çerçevesinde geçen koskoca 6yil ve hiç pişman olmadım,sayfanin bendeki etkisi dizilerden sinemaya geçiş yaptım ve iyiki yapmışım eski ve yeni her filmi haftalık paylaşıp yorumlardan izliyorduk eşim diyodu gruba sor bakalım sırada izlencek hangi film var😂.hala konuşmasak da hiç gormesekte birbirimizi ,sıkı takip ettiğim hayran duyduğum canlar var sultan ve Ayşe Koç tabiki kadir ji ve nicesi sayfadan yararlanmaya bakın ve eğlencenin tadını çıkartın,🍀