Bollywood Bilgi Paylaşım Platformu

Bollywood.com.tr'ye Hoşgeldiniz.Üye olmak için ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

GENEL SOHBET
Yardım Kullanıcılar
  • Şu an sohbet eden bulunmuyor.

Ben Sevilay Ji

Sevilay Ji

Yeni Üye
    Merhabalar 🥰 Ben Sevilay 30 yaşındayım.Evli ve bir dünyalar güzeli kız annesiyim. Artvinli ve gürcüyüm 🥰
    Çocuk gelişimi mezunu atanamamış zorunlu ev hanımıyım. 😅
    Ama hayatım hem okul aile birliğinde olmamdan , hem sınıf anneliği yapıyor olmamdan okul ortamında akıpp gidiyor 😊

Bollywooda 9 sene önce oynadıgım online bir oyundaki arkadaşımın Bollywood fanı olmasını cok ilgi çekici bulmamla ve bana klipler atmasıyla basladım. Önce birkac sarkı sonra onlarca sarkı ezberledim. Haliyle sarkılar filmleri , filmler aktörlere merakı, o merakta aktörlerin filmlerini tek tek izlemeyi getirdi. Bir baktım 3 sene icinde 145 film her filmden en az 3 sarkı ezbere derkeenn bu bataklığa çoktaann düşmüstümm 😍😍😍
    Mekanlar kıyafetler yemekler gelenekler bütünüyle beni hayran bırakıyor bu sektöre 😍

En sevdigim erkek aktör hayatta hicbirinizin tahmin edemeyeceği gibi Shahrukh Khan 😍 Ama boş zamanlarımda da Akshay Kumar hastasıyımm 😍

En sevdigim kadın aktrist Anushka Sharma. Üstüne yeni jenerasyondan kimseyi tanımıyorum ve asla aksini kabul etmiyorum 😍😍😍

En sevdiğim filmler
    🤍Rab Ne Bana Di Jodi
    🖤Jab Tak Hai Jaan
    ❤Devdas
    💙Veer Zaara

En sevdiğim klipler
    ❤Tujh Mein Rab Dikta Hai
    💚 Aye Meri Zohra Jabeen
    💙 Tere Liye
    💜Hamari Adhuri Kahani

KADİR

ADMİN
    Yönetici
    Site Kurucu
    Bu ne güzel bir kendini tanıtma sevilay ji 😍 iyiki aramıza katıldın ilk defa böyle bir bollywood'a başlama hikayesi duydum.Bu arada online oyunun adını merak ettim :D hangi oyun o ?

ŞenBülbül

Yeni Üye
    Merhabalar 🥰 Ben Sevilay 30 yaşındayım.Evli ve bir dünyalar güzeli kız annesiyim. Artvinli ve gürcüyüm 🥰
    Çocuk gelişimi mezunu atanamamış zorunlu ev hanımıyım. 😅
    Ama hayatım hem okul aile birliğinde olmamdan , hem sınıf anneliği yapıyor olmamdan okul ortamında akıpp gidiyor 😊

Bollywooda 9 sene önce oynadıgım online bir oyundaki arkadaşımın Bollywood fanı olmasını cok ilgi çekici bulmamla ve bana klipler atmasıyla basladım. Önce birkac sarkı sonra onlarca sarkı ezberledim. Haliyle sarkılar filmleri , filmler aktörlere merakı, o merakta aktörlerin filmlerini tek tek izlemeyi getirdi. Bir baktım 3 sene icinde 145 film her filmden en az 3 sarkı ezbere derkeenn bu bataklığa çoktaann düşmüstümm 😍😍😍
    Mekanlar kıyafetler yemekler gelenekler bütünüyle beni hayran bırakıyor bu sektöre 😍

En sevdigim erkek aktör hayatta hicbirinizin tahmin edemeyeceği gibi Shahrukh Khan 😍 Ama boş zamanlarımda da Akshay Kumar hastasıyımm 😍

En sevdigim kadın aktrist Anushka Sharma. Üstüne yeni jenerasyondan kimseyi tanımıyorum ve asla aksini kabul etmiyorum 😍😍😍

En sevdiğim filmler
    🤍Rab Ne Bana Di Jodi
    🖤Jab Tak Hai Jaan
    ❤Devdas
    💙Veer Zaara

En sevdiğim klipler
    ❤Tujh Mein Rab Dikta Hai
    💚 Aye Meri Zohra Jabeen
    💙 Tere Liye
    💜Hamari Adhuri Kahani
    Vallahi ben de oyunu merak ettim. Moda diyince şok oldum. Umarım Vinç Clup giydirme falan değildir :D hahah. Şaka bir yana seni tanıdığıma sevindim :)

Merve

Yeni Üye
    Boş zamanlarimda Akshay hayranlığı demek asfghhnj😁😁 bacım boş zamanlarda da Srk sevilecek ona göre 😃❤️ her neyse hoşgelmissen🤝

Sevilay Ji

Yeni Üye
    Boş zamanlarimda Akshay hayranlığı demek asfghhnj😁😁 bacım boş zamanlarda da Srk sevilecek ona göre 😃❤️ her neyse hoşgelmissen🤝
    Ya Shahrukh çok yakısıklı ama Akshayda da bi seytan tüyü var yaaa. Adam enine boyunaa 😍😍😍 Sanki daha genç daha enerjik geliyor. Böyle deli dolu bi hali var bayılıyoreeeee vazgeçemeeemmm 😍😍😍🤤🤤🤤🤤

Merve

Yeni Üye
    Akshay hakkında yazdıklarına da katılıyorum deli dolu evet 😃severik onu da