Bollywood Bilgi Paylaşım Platformu

Bollywood.com.tr'ye Hoşgeldiniz.Üye olmak için ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

GENEL SOHBET
Yardım Kullanıcılar
  • Şu an sohbet eden bulunmuyor.

İlk 100 Üyeye özel çekiliş detayları

Durum
    Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KADİR

ADMİN
    Yönetici
    Site Kurucu
    Çekilişe katılmanız için sadece tek bir şartımızın olacağını söylemiştim ve bu şartıda istisnasız herkesin yapabileceği zahmetsiz bir şey olacağına da değinmiştim. Öncelikle bu çekilişi yapmaktaki amacımızı tahmin ediyorsunuzdur. Sitemiz yeni bir bollywood fan sitesi ama bugüne kadar açılan diğer sitelerden farkı şu; Sitemizde illegal içerik bulundurmayacağız, bollywood ve hindistan hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapabileceğiniz ve insanların birbiri ile arkadaşlık üzerine çevre edineceği bir platform oluşturma amacıdındayız. Bu yüzden sitemize insanları davet etmenin en iyi yolunun çekiliş olduğunu düşündüm ve ilk 100 üyemize özel çekilişimizi hazırladık.

Tek şartımız nedir ?
    Tek şartımız buradaki LİNK'i tıklayıp, tanışalım adlı katagorimizde YENİ KONU açarak kendinizi tanıtmanız ve kendini tanıtan diğer üyelere karşılama mesajı yazmanız olacaktır.

Örnek yeni konu şablonu :
    Adınız ,yaşınız , memleketiniz ,işiniz
    BOLLYWOOD'A NASIL BAŞLADINIZ
    EN SEVDİĞİNİZ BAY VE BAYAN AKTÖR
    EN SEVDİĞİNİZ FİLM,KLİP

en dikkatli ve detaylı olmanız gereken kısım burası, çünkü biz bir bollywood forum sitesiyiz 😍 bizim için en önemli cevaplar burası.Cevaplarınız üstün körü olmasın,baştan sağma yapılan,özensiz cevaplar kabul edilmeyecek.Lütfen art niyet beslemeyerek,bu güzel forumu bir aile gibi benimseyerek birşeyler yaptığımı görmenizi istiyorum başkada bir amacım yok.Benim bu siteden bir gelirim yok henüz.Yani kısaca herşeyi kendi cebimden kimseden destek almadan yapıyorum sadece bunu bilin.

Hediyelerimiz neler ?
    Normalde ilk 100 kişiden 2 kişiye hediye vermeyi planlıyordum lakin biraz daha böldüm parçaladım 100 kişiden 8 kişiye hediye yollayacağım.Hediye çeşitliliğimiz çok yok malum :) herşeyin fiyatları uçmuşken.

• Bir kişiye 75 TL değerinde NETFLİX kuponu (Mail yolu veya whatsapp yolu ile yollayacağım)
    • Geriye kalan 7 Kişiyede GOLECHA marka hint kınasından kişi başı 2 adet toplamda 14 adet yollayacağım ( Kargo ücreti bana ait,renk kahverengi kızıl tonları)
    • Adres ve telefon bilginizi bana https://www.instagram.com/bollyturkkadir/ adresinden ulaştırmanızı rica ediyorum.

Herkesin bu yazının tamamını okuduğunu ve her yazılanı kabul ettiğini varsıyorum.Bu arada açtığınız konular bir admin veya moderatör tarafından kontrol edilip kabul edilecek.O yüzden detaylı ve özenli yazanlar çekilişe katılacak.Çekiliş başlamıştır konularınızı açabilirsiniz son tarih 3 Haziran Cuma..

KADİR

ADMİN
    Yönetici
    Site Kurucu
    Kazanan 8 üyemiz açıklandı,kazanamayanlar üzülmesin ;) çekilişler devam edecek.Burda kazanamadıysanız bir sonrakilerde kazanacaksınız :love: siz sitemizde aktifliğinizi arttırmaya devam edin şansınızı 5'le çarpın..

Durum
    Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...