Bollywood Bilgi Paylaşım Platformu

Bollywood.com.tr'ye Hoşgeldiniz.Üye olmak için ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

GENEL SOHBET
Yardım Kullanıcılar
  • Şu an sohbet eden bulunmuyor.

Merhaba

Shahemine

Yeni Üye
    Merhaba ben Emine 1992 yılında bollywoodla tanıştım ilk Shah Rukh Khanın filmi çıktı karşıma filmlerdeki çılgınlığı delidolu hali beni çok etkiledi ve 2 yıl boyunca sabah akşam hint filmi izlerken birde baktım ki hintçe konuşmaya başladım nasıl bir hint sevdası oluştu bende anlatamam boş zamanımda keyif alabileceğim tek şey diyebilirim bollywood da şarkılarına bayılıyorum hangi filmde şarkı çoksa o filmden daha keyif alıyorum sonrası dansları ve kıyafetleri müthiş ve tarz onların o kıyafeti sevdasından terzi oldum ve bazı kıyafetlerini kendime diktim 😊 bollywood bir ayrıcalıktır insanı damardan etkiliyor bunu ancak hisseden bilir hafızamda binlerce ezberlenmiş hint şarkısı var 😊 açıkçasın ben bollywood mübtelasıyım ancak ölürsem bollywood bende gider diye düşünüyorum bu gurupta olmak harika bir şey iyiki varsın bollytürk👍🏻👍🏻👍🏻

Son düzenleme:

KADİR

ADMİN
    Yönetici
    Site Kurucu
    Hoşgeldin emine sende iyiki varsın 🥰 Bollywood hepimizi bir şekilde etkiledi emin ol ,benide bir fan Grubu kurmaya doğru itti 😂

Sevilay Ji

Yeni Üye
    Hosgeldiniz 🥰 Bollywood müptelası olmayan anlamaz bizi gerçekten. Valla bu sevda öyle birsey ki ben kızıma hamileyken onlarca film izledim sabah aksam hintçe sarkılar dinledim. Yıllar yıllar gecti. Tamamen benden bağimsız bir sekilde kızim youtube dan hint dizileri acıp izler oldu. Ben cizgifilm izliyo sanirken o iss pyaar ko kya naam doon izliyormuş 🤣🤣 Daha karnımda sevdigine yemin edebilirim 😍😍