Bollywood Bilgi Paylaşım Platformu

Bollywood.com.tr'ye Hoşgeldiniz.Üye olmak için ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

GENEL SOHBET
Yardım Kullanıcılar
  • Şu an sohbet eden bulunmuyor.

Selam ben meltem

Meltem.K.

Yeni Üye
    Ben meltem 29 yaşındayım Bollywood la ve Hint filmleri ile 19 yaşında üniversite okurken tanıştım. İlk izlediğim film Ghajini idi. Ghajinin ilk sahnelerini YouTube da gördüm bı müziğin fonundaydi uzun uzun aradım ve buldum. İlk izledigim gece ağlamaktan ve üzülmekten uyuyamadım.takip eden 1 hafta boyunca da hiç bı sahnesi aklımdan çıkmadı işte o gün bu gündür bende fanatik oldum en sevdiğim filmlerden biridir. 😊

KADİR

ADMİN
    Yönetici
    Site Kurucu
    Hoşgeldin aramıza meltem 😍

ŞenBülbül

Yeni Üye
    Ben meltem 29 yaşındayım Bollywood la ve Hint filmleri ile 19 yaşında üniversite okurken tanıştım. İlk izlediğim film Ghajini idi. Ghajinin ilk sahnelerini YouTube da gördüm bı müziğin fonundaydi uzun uzun aradım ve buldum. İlk izledigim gece ağlamaktan ve üzülmekten uyuyamadım.takip eden 1 hafta boyunca da hiç bı sahnesi aklımdan çıkmadı işte o gün bu gündür bende fanatik oldum en sevdiğim filmlerden biridir. 😊
    En sevdiğin oyuncular kimler Meltem?